ЯРОСЛАВ ГАСЯК

Фахівці Адвокатської компанії «Прокопишин і Партнери»

ЯРОСЛАВ ГАСЯК

Адвокат

+38 096 757 40 27
ga@prokopyshynpartners.com

Освіта

Навчався на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І.Франка, де отримав диплом бакалавра права з відзнакою (2012 р.) та диплом магістра права з відзнакою (2013 р.).

Навчається на аспірантурі юридичного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка, досліджуючи проблемні питання зловживання процесуальними правами у цивільному судочинстві.

Досвід роботи та спеціалізація

У 2012 року Ярослав Гасяк розпочав свою професійну діяльність на посаді помічника адвоката, а у 2013 році став частиною команди Адвокатської компанії “Прокопишин і Партнери”.

Ярослав Гасяк, володіючи глибокими знаннями та маючи значний практичний досвід, успішно здійснює захист інтересів клієнтів під час досудового вирішення спорів, у загальних, господарських та адміністративних судах усіх інстанцій, в тому числі у Верховному Суді та Вищому антикорупційному суді України, а також під час виконання судових рішень.

Процесуальне представництво юридичних та фізичних осіб під час проведення слідчих дій, комплексна розробка стратегії та правової позиції під час кримінального переслідування є одним із основних напрямків його професійної діяльності.

Також Ярослав Гасяк спеціалізується у сфері права інтелектуальної власності, а окрім того надає правову допомогу клієнтам при вирішенні проблемних питань цивільного та господарського права.

Мови

українська, російська, англійська

Членство

Національна асоціація адвокатів України

Асоціація правників України

БОГДАН ПРОКОПИШИН

Старший партнер

+38 032 261 14 93
pr@prokopyshynpartners.com

ВАСИЛЬ ГРИНЧУК

Керуючий партнер

+38 067 494 44 55
hr@prokopyshynpartners.com

АРСЕН АСТАШКІН

Адвокат

+38 093 808 31 17
as@prokopyshynpartners.com

ТАРАС СЕНІВ

Адвокат

+38 063 866 89 64
se@prokopyshynpartners.com