Без категоріїНовини

Адвокати компанії взяли участь у Круглому столі Львівського відділення АПУ “Корпоративні правовідносини: правове регулювання та судова практика. Тренди корпоративного права”

19/02/2016 Posted

19.02.2016 року керуючий партнер компанії Василь Гринчук, а також адвокати компанії Тарас Сенів та Ярослав Гасяк взяли участь у Круглому столі, організованому Львівським відділенням Асоціації правників України, темою якого було: “Корпоративні правовідносини: правове регулювання та судова практика. Тренди корпоративного права”.

В ході проведення заходу було детально обговорено наступні питання: момент набуття статусу учасника ТОВ: укладення договору купівлі-продажу, прийняття рішення на Зборах або державна реєстрація змін до статуту; майно приватного підприємства як спільна сумісна власність подружжя; проблемні питання, що виникають при розгляді судових справ пов’язаних із корпоративними спорами; принцип диспозитивності в корпоративних правовідносинах: можливість врегулювання відносин між акціонерами (учасниками) в спосіб інший, ніж прямо передбаченим законом (статут, акціонерна угода; визначення вартості частки майна ТОВ, яка підлягає виплаті учаснику під час його виходу (балансова/ринкова/інша).